O mnie

HS STUDIO

   Marka powstała z połączenia pasji do aranżacji wnętrz, dobrego stylu, praktyki w biznesie na rynku nieruchomości oraz doświadczenia w trudnej sztuce sprzedaży i marketingu.

Wierzymy, iż tylko połączenie wszystkich tych cech to znak profesjonalnego i nowoczesnego home stagingu.

HS STUDIO to zespół praktyków i ludzi osiągających sukcesy w swoich dziedzinach związanych z rynkiem nieruchomości. Dzięki temu jesteśmy gotowi podnieść wartość Twojej nieruchomości  na rynku sprzedaży lub najmu poprzez profesjonalne jej przygotowanie bez względu na jej obecny charakter i wielkość. Skąd wiemy, że home staging jest skuteczny? Bo stosujemy go we własnym biznesie i dzięki niemu odnosimy sukcesy.

Wartości jakimi się kierujemy w to zaangażowanie, podążanie za najnowszymi trendami, szczerość oraz otwartość.

Piotr Zaręba

  Home stager, inwestor na rynku nieruchomości, doświadczony menager zarządzający dużymi zespołami sprzedażowymi, pasjonat podróży, jazzu, motocykli i designu. Świadomy, iż tylko ciągły samorozwój i doskonalenie pozwala na odważne kroczenie w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości. Obok dziesiątek odbytych szkoleń z dziedziny biznesu, sprzedaży, marketingu, inwestowania w nieruchomości i projektowania wnętrz – obecnie także absolwent innowacyjnych studiów podyplomowych na kierunku „home staging i aranżacja wnętrz – nowy wymiar sprzedaży nieruchomości”. Propagator idei home stagingu i właściciel marki HS Studio oraz Deco and Home.